birstono_kruizas_dovanu_kuponas

DOVANŲ KUPONAS - KRUIZAS Į BIRŠTONĄ

19,00 €


88 viet.

+ Į krepšelį
  • Aprašymas
  • Programa

Šis dovanų kuponas garantuoja nuostabias emocijas, puikų laiką, praleistą laivo denyje bei nepakartojamą apsilankymą Birštono kurorte. Na, o dabar - apie viską iš pradžių.

Neišeidami iš namų įsigijate dovanų kuponą "KRUIZAS Į BIRŠTONĄ", elektroniniu paštu gaunate patvirtinimą apie sėkmingai atliktą pirkimą, bei paruoštą dovanų kuponą. Jūsų pageidavimu galime atsiųsti ir atspausdintą dovanų kuponą (kuponas išsiunčiamas ne vėliau kaip sekančią dieną po kupono įsigijimo), kurį galėsite įteikti savo artimajam, draugui ar bičiuliui. Dovanų kuponas galios visą 2020 m. vasaros sezoną (gegužės - rugsėjo mėnesiais). Garantuojame, kad progų išnaudoti dovanų kuponą tikrai pakaks, iš viso vasaros sezono metu bus vykdoma 15 reisų: 2020 m. gegužės 23 d., birželio 6, 13, 20, 24, 27 d., liepos 5, 12, 19, 26 d., rugpjūčio 2, 9, 16, 23, 30 d. Dovanų kuponas galios bet kuriai pasirinktai datai.

Kruizo keleiviai turės išskirtinę galimybę atitrūkti nuo darbų bei rūpesčių, praleisti laiką nuostabioje aplinkoje bei apsilankyti Birštono kurorte. Visos dienos kelionės metu lydės Kauno marių regioninio parko vaizdai, Nemuno kilpos.

Įsigytame dovanų kupone bus pateikta išsami informacija apie pramogą bei išankstinę registraciją norimai datai. Registracijos metu bus galima rinktis pageidaujamą maršrutą:

  1. Kaunas - Birštonas. Pasirinkę šį maršrutą keleiviai iš Kauno į Birštoną išvyksta laivu, Birštone keleivius pasitinka gidai ir kviečia dalyvauti ekskursijoje po Birštono kurortą, tuomet laisvas laikas. Atgal keleiviai grįžta specialiu autobusu į prieplauką Kaune arba Kauno senamiestį.
  2. Birštonas - Kaunas. Pasirinkę šį maršrutą keleiviai iš Kauno į Birštoną išvyksta specialiu autobusu, Birštone keleivius pasitinka gidai ir kviečia dalyvauti ekskursijoje po Birštono kurortą, tuomet laisvas laikas. Atgal į Kauną keleiviai grįžta laivu.

Į kupono kainą įskaičiuota kelionė laivu bei autobusu, ekskursinė programa laive bei ekskursija Birštono kurorte. Kelionės trukmė - 9 val. Plaukimas laivu trunka 4 val.

Programa

KRUIZO PROGRAMA (Kaunas - Birštonas)

08:30 Bilietų patikra, laipinimas į laivą (Kauno marių prieplauka). Prieplaukoje galėsite nemokamai palikti automobilį.
09:00 Išvykimas iš Kauno marių prieplaukos.
09:00 – 13:00 Plaukimas Kauno mariomis, Nemuno upe iki Birštono.
13:00 Atvykimas į Birštoną.
13:20 – 14:40 Ekskursija po Birštoną arba laisvas Jūsų laikas.
Laisvas Jūsų laikas
17:00 Išvykimas iš Birštono į Kauną (autobusu).
17:40 Grįžimas į Kauno marių prieplauką. Patogu jeigu išvykdami būsite palikę automobilį prieplaukoje.
18:00 Papildomas sustojimas prie Kauno pilies aikštelės tiems, kam patogiau išlipti senamiestyje.

KRUIZO PROGRAMA (Birštonas - Kaunas)

09:15 Bilietų patikra (Kauno marių prieplauka), laipinimas į autobusą. Prieplaukoje galėsite nemokamai palikti automobilį. Tai patogu, kadangi laivu grįšite į šią prieplauką.
09:30 Išvykimas iš Kauno marių prieplaukos (autobusu).
10:00 Išvykimas iš Kauno pilies aikštelės (autobusu).
10:00 – 10:40 Pervežimas Kaunas – Birštonas (autobusu).
11:40 – 13:00 Ekskursija po Birštoną arba laisvas Jūsų laikas.
Laisvas Jūsų laikas
15:15 Bilietų patikra, laipinimas į laivą.
15:30 – 19:30 Plaukimas Nemuno upe, Kauno mariomis.
19:30 Grįžimas į Kauno marių prieplauką.