• Created Date: 06 Birž 2017
  • Category: Naujienos

Liepos 2 d. į Birštoną išvyksta „Muzikinis kruizas“

Pažintinis – pramoginis kruizas laivu iš Kauno į Birštoną jau spėjo tapo mėgstama pramoga ne tik kauniečiams, bet ir miesto svečiams. Pramogas bei laisvalaikį laivo denyje bei Birštono kurorte renkasi šeimos su vaikais, jaunimas, bendruomenės, draugų grupelės, o ypatingai džiugina ir senjorai, kurie taip pat neabejingi šiai ekskursinei programai. 

Šį sezoną išvykos organizatoriai keleiviams siūlo ne tik įprastus reisus, tačiau ir teminius. Gegužės mėnesį didelio susidomėjimo sulaukė kruizas, skirtas keliautojams su mažais vaikais, kuriuos linksmino kartu keliavusi animatorių komanda. 

Liepos 2 d. į Birštoną vyks “Muzikinis kruizas”, kurio metu keleivius džiugins akordeonistai Lukas Katinas ir Sandra Veverskytė atlikdami užburiančius prancūziškos bei tango muzikos kūrinius. Nors atlikėjams dar neteko koncertuoti tokioje netradicinėje aplinkoje, tačiau Lukas ir Sandra žada šiam reisui sukurti ypatingą atmosferą, kuri nepaliks abejingų net klasikinės muzikos gerbėjų. Nuostabūs Kauno marių vaizdai, nepakartojama gamta ir lengvos bei svajingos muzikos ritmai keleiviams dovanos nepamirštamus įspūdžius. Lukas ir Sandra – tarptautinių konkursų laureatai, koncertuojantys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, taip pat įvairių ansamblių sudėtyse. 

Birštono kruizo keleiviai visos dienos programoje turi ne tik galimybę iš Kauno į Birštoną nuvykti laivu (kelionė laivu trunka 4 val.), tačiau taip pat išgirsta įdomių faktų laive, Birštone gali dalyvauti apžvalginėje ekskursijoje po nuostabų kurortą (ekskursija trunka kiek daugiau nei valandą), o per likusias 3 laisvas valandas dažnas suspėja papietauti jaukiose kavinėse, surengti iškylą bei pasimėgauti kurorto teikiamais malonumais. Atgal į Kauną keleiviai parvežami užsakytu autobusu. Galimas ir atvirkštinis maršrutas, kuomet į Birštoną išvykstama autobusu, o į Kauną grįžtama laivu. Muzikinė programa šio reiso metu bus atliekama tiek pirmyn, tiek atgal vykstantiems keleiviams.

 

Vietų skaičius šiems reisams ribotas, o bilietus įsigyti galima internetu.